Opcje przeglądania

Praktyczny sposób na dozowanie płynnych składników w Twojej kuchni

W domowych oraz profesjonalnych kuchniach korzystamy z setek różnych składników, które różnią się między sobą wielkością, czy konsystencją. Wśród nich jest też szereg produktów płynnych. W zdecydowanej większości, szczególnie w przypadku domowych kuchni składniki takie pozostawiamy po prostu w oryginalnych butelkach, w jakich przynieśliśmy produkt ze sklepu. Może być to jednak dość problematyczne rozwiązanie. Po pierwsze, butelki takie często mają litr, dwa lub nawet więcej pojemności, przez co stają się trudne do schowania, by nie stały na widoku. Dodatkowo wlanie produktu do dania, czy na patelnie może sprawić nie lada kłopot. Bardzo łatwo o rozlanie czegoś lub dodanie zbyt dużej ilości.

Istnieją też produkty, które chcielibyśmy mieć zawsze wygodnie pod ręką, w związku z czym chowanie ich po szafkach nie wchodzi w grę, a przechowywanie na blacie, czy stole w oryginalnej butelce nie należy do najestetyczniejszych rozwiązań. Jeszcze większe znaczenie ma to np. w przypadku syropów barmańskich lub innych produktów tego rodzaju, które mogłyby stać elegancko wyeksponowane. Użytkowanie, a także przechowywanie ich ułatwią Ci butelki dozowniki do octu oraz innych produktów płynnych, które już teraz możesz wybrać z naszej oferty dedykowanej dla domowych kuchni, a także profesjonalnej gastronomii.

Butelki dozowniki do octu i nie tylko

Oferujemy butelki dozowniki, które pomogą Ci w przechowywaniu oraz użytkowaniu kuchennych składników w stanie płynnym. Są to naczynia w praktycznych pojemnościach, mniejszych niż standardowe butelki, w których produkty te sprzedawane są w sklepach. Znajdziesz u nas np. butelki dozowniki 0,25l i 0,5 l. Wykonane są one z eleganckiego, ponadczasowego szkła. Dzięki temu możesz bez obaw wlać do nich interesujące Cię składniki i wyeksponować je elegancko na barku, blacie kuchennym, a nawet na restauracyjnej ladzie lub na stoliku. Każda z dostępnych w naszej ofercie butelek posiada bardzo ważne udogodnienie, jakim jest dozownik.

Dzięki temu butelki dozowniki nie tylko świetnie się zaprezentują, lecz też ułatwią Ci codzienne funkcjonowanie w Twoim lokalu bądź też kuchni. Unikniesz w ten sposób wielu rozlanych kropel, czy też np. wykonanych nie tak, jak zamierzałeś drinków, z powodu niekontrolowanego wlania do szklanki zbyt dużej ilości danego składnika. Polecamy wybór butelek dozowników o różnych pojemnościach z naszej oferty nie tylko klientom indywidualnym, ale też restauracjom, barom, czy firmom cateringowym. 

Porzuć brzydkie, zbyt duże, niepraktyczne plastikowe butelki w swojej kuchni lub lokalu. Skorzystaj z eleganckich i zawsze praktycznych butelek dozowników z naszej oferty! Zapraszamy serdecznie na zakupy!

Butelki dozowniki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium