Kubki niedekorowane

Kubek 340 ml Eveline Villa Italia Kubek 340 ml Eveline Villa Italia
Producent: Villa Italia
Cena:

52,00 zł

zobacz więcej

Gładkie kubki porcelanowe

Kubki gładkie to kubki utrzymane w jednym kolorze, bez przesadnych zdobień w postaci krzykliwych nadruków. Nie oznacza to jednak, że takie kubki muszą być nudne i monotonne. Ciekawe tłoczenia, bądź subtelne akcenty, które jedynie delikatnie nadają kubkowi oryginalnego charakteru idealnie zdobią takie gładkie kubeczki. W sklepie gustomania.pl mamy ich oczywiście duży wybór. Niezależnie od tego, czy szukasz właśnie prostego, jak najmniej skomplikowanego modelu białego lub kremowego kubka, czy może wysublimowanej elegancji jakiej kwintesencją są wzory wspomniane powyżej – wśród naszych kubków bez nadruku znajdziesz naprawdę piękne egzemplarze. Wiele spośród gładkich kubków ma kształt podobny do tradycyjnych filiżanek, na zdjęciach wyglądają łudząco podobnie. Różnią się od nich naturalnie pojemnością. W prostym Duo kubku HEMINGWAY, pokrytym wypukłymi wzorami roślinnymi, rozszerzającym się ku górze, można przygotować nawet ponad pół litra napoju!

Gładkie, nowoczesne, eleganckie

Najbardziej nowoczesne modele kubków to jednocześnie kubki o najbardziej nieskomplikowany kształcie. Najwięcej modeli takich nowoczesnych kubków w sklepie gustomania.pl pochodzi od marki AMBITION. To kubki gładkie zarówno jeżeli chodzi o ich kolor jak i fakturę ich powierzchni. Gładkie kubki nowoczesne produkowane są z porcelany, od bardziej tradycyjnych modeli odróżnia je tylko design.

Ponadczasowa porcelana

Gładkie kubki projektowane na wzór tradycyjnych filiżanek to estetyczne i funkcjonalne naczynia. Większość naszych porcelanowych kubków nawiązuje do klasyki wzornictwa porcelanowych serwisów królujących na salonach od wieków. Ich twórcy wychodzą jednak naprzeciw oczekiwaniom współczesnych konsumentów, dla których nawet najpiękniejsza filiżanka to za mało. Kubki tego typu coraz częściej spotykamy także w kawiarniach, gdzie serwowane są w nich na przykład smakowe kawy i inne napoje. W kulturze parzenia oraz serwowania kawy i herbaty, tak jak w innych dziedzinach codziennego życia, wiele się zmienia. Obecnie znacznie bardziej stawiamy na wygodę, również biorąc pod uwagę kuchenne akcesoria i naczynia. Chętniej eksperymentujemy z łączeniem nowoczesnych koncepcji z tymi dawnymi. Widać to również na przykładzie eleganckich, gładkich porcelanowych kubków, które stanowią swoistą syntezę estetycznych walorów tradycyjnych porcelanowych naczyń oraz praktycznego wymiaru dużych współczesnych kubków na herbatę. Te porcelanowe kubki pięknie komponują się z wieloma serwisami obiadowymi, bądź zastępują filiżanki w niektórych kompletach do herbaty. Jest tak na przykład w przypadku zestawów porcelany z Ćmielowa. Kubki z tej kategorii świetnie odnajdują się zarówno w biurze jak i na świątecznym stole, oraz podczas wszelkich okazji wymagających wytwornej oprawy. Sa po prostu uniwersalne, wygodne i ponadczasowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium