Porelana Chodzież Iwona

Porcelana Chodzież Iwona to kolekcja pasująca do różnych aranżacji

Są takie produkty wyposażenia wnętrz, które na kojarzą się nam z konkretnymi sytuacjami czy okazjami. Przykładowo porcelana i zestawy z niej wykonane łączymy ze szczególnymi, świątecznymi okazjami, z wizytami u dziadków i z rodzinną atmosferą. Porcelana to materiał, który ma wiele zalet i nie bez przyczyny już nasze babki i prababki doceniały właściwości tego tworzywa. Sprawdź poniżej, jakie produkty wykonane z porcelany znajdziesz w tej kategorii.
Sklep internetowy Gustomania.pl z akcesoriami użytkowymi do łazienki, kuchni, jadalni i salonu przedstawia szeroki wybór porcelany. Na naszej stronie znajdziesz naczynia porcelanowe od polskich i zagranicznych producentów. W tej kategorii znajdziesz natomiast artykuły porcelana Chodzież Iwona.

Porcelana Chodzież Iwona – marka z wieloletnim doświadczeniem

Marka Chodzież to jeden z najstarszych producentów porcelany w Polsce. Firma funkcjonuje od 1852 roku. Rozpoczynając działalność zakładu, fabryka w Chodzieży produkowała naczynia fajansowe i po jakimś czasie (dokładnie w 1896 roku), rozpoczęła także wyrób porcelany. W 1926 roku właścicielem marki stała się Spółka Akcyjna Fabryki Porcelany w Ćmielowie. Po II wojnie światowej fabryki się rozdzieliły, aż do 2013 roku, kiedy to doszło do połączenia manufaktury w Ćmielowie z fabryką w Chodzieży. Dzięki temu wydarzeniu powstało przedsiębiorstwo, które jest największym producentem cienkościennej porcelany w całej Europie. Firma posiada wiele różnych kolekcji. Jedną z nich jest seria Iwona.
Porcelana Chodzież Iwona jest to legendarna kolekcja znana już od ponad 30 lat. Jej cechami charakterystycznymi są klasyczne, reliefowe kształty, które idealnie współgrają z bogatymi, kwiatowymi dekoracjami (np. w angielskie róże) lub z delikatnymi złotymi liniami. Ta druga opcja jest bardziej minimalistyczna i lepiej się sprawdzi w nowoczesnych wnętrzach. W kolekcji porcelana Chodzież Iwona znajdziesz nie tylko talerze obiadowe, ale także wiele innych praktycznych naczyń m.in. kubki, serwetniki, bulionówki, sosjerki, butelki do octu i oliwy oraz różnych rozmiarów salaterki, wazy i półmiski. Taki zestaw porcelany będzie znakomitym pomysłem na prezent np. z okazji ślubu czy rocznicy.

Porcelana Chodzież Iwona to dobry wybór

Wszystkie produkty w kategorii porcelana Chodzież Iwona zostały wykonane z najwyższej jakości tworzywa, dzięki czemu powyższe naczynia są twarde, solidne, odporne na zarysowania i nieścieralne.
Polecamy zatem zestawy porcelana Chodzież Iwona, które będą zarówno piękną oprawą stołu podczas ważnych okazji, jak i niezwykle użytecznym produktem, który zagości w Twoim domu na lata. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych produktów, a w razie jakichkolwiek pytań chętnie służymy pomocą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium